Loading ....
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego
Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Kornela Makuszyńskiego we Władysławowie
został stworzony w celu powszechnego
udostępniania informacji publicznej w postaci
elektronicznej
ul. Drogowców 1
84-120 Władysławowo
tel/fax: (58) 674 06 55
e-mail: szkola-podstawowa3@wp.pl
strona: sp3wladek.pl

KADRA NAUCZYCIELSKA

Lp.

Nazwisko i i imię

Informacje

Nauczany przedmiot

1

Niezgoda Beata

p.o dyrektor szkoły

plastyka

2

Marzejon Andrzelina

z-ca dyrektora szkoły

nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne

3

Bąkowska Monika

 

edukacja wczesnoszkolna, socjoterapia

4

Budzisz Kamila

 

oddział przedszkolny,

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

5

Bystram Małgorzata

 

edukacja wczesnoszkolna,

terapia pedagogiczna

6

Czesnowska Edyta

 

edukacja wczesnoszkolna,

terapia pedagogiczna

7

Dettlaff Anna

 

edukacja wczesnoszkolna

8

Dettlaff Wioleta

 

matematyka

9

Derc Anna

 

wychowawca świetlicy

przyroda

10

Dietrich Joanna

 

nauczyciel wspomagający

11

Domnik Beata

 

Chemia,

doradztwo zawodowe

12

Gilewska Jowita

 

oddział przedszkolny

13

Głowienka Barbara

 

nauczyciel bibliotekarz

14

Gondek Jolanta

 

oddział przedszkolny

wychowanie do życia w rodzinie

15

Jabłońska Elżbieta

 

pedagog szkolny

16

Jaszewska Bogumiła

 

język polski,
historia i społeczeństwo

17

Jeka Joanna

 

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

18

Jetke Sławomira

 

biologia
fizyka

19

Konkel Halina

 

historia,

historia i społeczeństwo

20

Konkol Helena

 

język angielski

21

Kopyś Anna

 

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia techniczne

22

Kotowska Ewa

 

oligofrenopedagog

23

Krenska Daria

 

informatyka

24

Kruszyńska Weronika

 

język niemiecki

25

Ladach-Chałupka Irena

 

przyroda

26

Lako Soli Lambertus

 

religia

27

Łachmański Robert

 

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

28

Frank Ewa

 

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

29

Maziarz Wioleta

 

wychowawca świetlicy
nauczanie indywidualne

30

Mielewczyk Bożena

 

technika

31

Milejska Małgorzata

 

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

32

Mollin Anna

 

logopeda

33

Nędza Marlena

 

nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne

34

Orzeł Natalia

 

język kaszubski,

zajęcia rewalidacyjne

35

Paluch Anna

 

religia

36

Pawlina Michał

 

wychowawca świetlicy

wychowanie fizyczne

37

Piechna Izabella

 

edukacja wczesnoszkolna

38

Pietuszko Joanna

  język angielski

39

Piuro Izabela

 

psycholog

40

Saczko Monika

 

nauczyciel wspomagający, nauczanie indywidualne

41

Siniczyn Katarzyna

 

nauczyciel wspomagający,

socjoterapia,
zajęcia rewalidacyjne

42

Skwiercz Barbara

 

matematyka,
zajęcia komputerowe

43

Stolarek Katarzyna

 

muzyka

44

Szymańska Alicja

 

język polski,
historia i społeczeństwo,

historia

45

Tesarowska Jadwiga

 

nauczyciel bibliotekarz,

edukacja wczesnoszkolna

46

Trypler Anna

 

świetlica - oddział przedszkolny,
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

47

Wasiak Monika

 

język angielski

48

Wszałek Mirosława

 

religia, język polski,
terapia pedagogiczna

 

Pokaż informacje o artykule